Slíbené odpovědi…

Svatby neškatulkuji do balíčků

Každé svatební focení naceňuji individuálně. Cena je výsledkem vašich přání a představ. Svou roli hraje i čas a velikost svatby, případně zájem o další doplňkové služby jako třeba fotoknihy.

Pokud Vás zaujaly fotografie, napište mi a vše s vámi ráda projdu a nacením.

Ceny rodinných a newborn focení naleznete v jednotlivých sekcích.

Focení bez ateliéru

Rodinné i newborn fotky fotím venku nebo u Vás doma. Venkovní prostředí nabízí nekonečně možností a dětem hooooodně podnětů. Fotky tak působí přirozeněji. Proběhneme se na čerstvým vzduchu a trochu si zablbnem.

 

Fotím (skoro) kdekoliv

Působím hlavně v Plzni, dojíždím, kde je mě potřeba. V okolí Plzně fotím hlavně rodinná a newborn focení, nicméně čas od času je taky fotím kolem Mariánských Lázní nebo Písku. No a svatby fotím tam kde si mě vyžádate. 🙂

Zpracování fotek nějakých čas zabere

U svatebních fotografií odevzdávám fotky nejpozději do 30 pracovních dní, u rodinných a newborn focení do 14 dnů v digitální podobě. Do tisku fotografie posílám po předchozí domluvě.

Foťáky mám dva, nejen pro jistotu

Fotím na dva foťáky. Jednak jistota, nikdy nevíte, co se může stát. No a především, můžu mít nasazené dva objektivy, a ty libovolně střídat v jeden moment, podle potřeby. Díky tomu mám více možností, jak danou situaci zachytit a bez zbytečných prodlev.

Smlouva je pro mě i pro vás

Svatby fotím na smlouvu, než se spolu pustíme do focení, potkáme se a podepíšeme smlouvu. Tu dostanete dopředu včas k pročtení. Je to základ, ve kterém si společně potvrdíme rozsah a detaily práce, stejně jako očekávání od výsledku. Beru ji jako ochranu pro obě strany, kdy se já můžu spolehnout, že Váš termín je závazný a pro Vás, že dostanete včas fotografie, jaké jste si objednali.

Jdem fotit!

Jsem z plzně, ale nemám problém dojet kamkoli.

+420 732 157 810
peta@sebestojc.cz

Kontaktní údaje

Petra Šebestová
+420 732 157 810
peta@sebestojc.cz

Karlova 2851/15
30100 Plzeň
IČ: 025 80 501

Nejsem plátce DPH

Podnikatel zapsán v živnostenském rejstříku MÚ Plzeň